Wszystko o programie 17 czerwca o godz. 9.00 – zapraszamy!

17 czerwca (poniedziałek) o godz. 9.00 zapraszamy na webinarium poświęcone nowej edycji projektu „DoMowy – rodzinne historie o słowach”, realizowanemu w ramach programu „Ojczysty –  dodaj do ulubionych 2019, również jako projekt towarzyszący akcji Noc Bibliotek 2019 pod hasłem „Znajdźmy wspólny język”.

DoMowy – rodzinne historie o słowach 2019 to program dla 55 bibliotek publicznych, szkolnych i innych, które zrealizują przy naszym wsparciu warsztat dla rodzin z dziećmi w dowolnym terminie od czerwca do 5 października 2019 r. na podstawie wybranych materiałów programu. 

Czego dowiecie się na webinarium?
Porozmawiamy o idei akcji, sprawach organizacyjnych, promocji i wsparciu dla bibliotek, w których odbędą się warsztaty „domowe”. Wyjaśnimy, na czym polega program, jakie materiały, zasoby i wsparcie otrzymają zgłoszone do niego biblioteki. Odpowiemy na pytania bibliotekarek i bibliotekarzy, rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Prowadzenie: Katarzyna Sołtan-Młodożeniec – koordynatorka programu „DoMowy. Rodzinne historie o słowach” i akcji Noc Bibliotek. Animatorka kultury współpracująca z bibliotekami i szkołami w ramach akcji kulturalno-społecznych, redaktorka i autorka tekstów o kulturze. Autorka publikacji edukacyjnych (m.in. Etnolog – zaloguj się na ludowo, Jak ja dużo jestem! Elementarz Korczaka, PoczytajMy lokalnie, Mała Książka na Noc Bibliotek), programów warsztatów i scenariuszy zajęć dla szkół i bibliotek.

Link do bezpłatnej rejestracji na webinarium: https://fundacjaceo.clickmeeting.com/748722211/register

Osoby, które zarejestrują się na spotkanie, otrzymają wiadomość e-mail z linkiem, w który należy kliknąć, aby dołączyć do webinarium.

Serdecznie zapraszamy!